Exploring Central Europe:

History, Memory, and Identity Across Borders - program międzynarodowych studiów w DSW!

Rozpoczyna się unikatowy program międzynarodowych studiów, Exploring Central Europe: History, Memory, and Identity Across Borders (14 września - 17 grudnia 2018), który organizowany jest we współpracy Międzynarodowego Instytutu Studiów nad Kulturą i Edukacją DSW i amerykańskiej uczelni Syracuse University.

Dziewiętnaścioro studentów ze Stanów Zjednoczonych przyleci 14 września do Budapesztu skąd rozpoczyna się ich podróż po Europe Centralnej. Pod okiem instruktorów, Hany Cervinkovej i Juliet Golden, odwiedzą 11 miast m.in. Wiedeń (Austria), Bratysława (Słowacja) Praga (Czechy), Berlin (Niemcy), Kraków i Oświęcim.

Od października do grudnia studiować będą w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Ich wrażenia można śledzić na stronie programu: urbanlabsce.eu.